Urlop w Rep. Cz.:CZeCOTTourmapsCzechy WschodnieMorawsko-Śląski regionUNESCOAktywny wypoczynekRozkłady jazdyGEOFUN

skočit na navigaci | skočit na obsah


niezalogowany
Zgłoś się
wybierz język: cn cz de en es fr it jp nl pl ru

Kutná Hora.
fotografie: wstecz | następne

nahoru ^


Kutná Hora - Kalendarz imprez

Polecana impreza

(Sladké vánoce)

sobota 2.12.2017  - 6.1.2018

(Kutná Hora)

(Ladovské vánoce)

(Ladovské vánoce)

czwartek 7.12.2017  - środa 10.1.2018

Hrádek - Czeskie Muzeum Srebra i średniowieczna kopalnia srebra (Kutná Hora)

(Poznej světové dědictví UNESCO)

(Poznej světové dědictví UNESCO)

piątek 8.12.2017  - poniedziałek 25.3.2018

Dom Dačickiego - Centrum edukacyjne i prezentacyjne dziedzictwa kulturowego UNESCO (Kutná Hora)

(Putování ostrovem Srí Lanka)

poniedziałek 15.1.2018 17:30

Dom Dačickiego - Centrum edukacyjne i prezentacyjne dziedzictwa kulturowego UNESCO (Kutná Hora)

Wyszukiwanie imprezy

(Barbora Bálková)

niedziela 22.10.2017  - 18.3.2018

Galeria Kraju Środkowoczeskiego - galeria i kolegium jezuickie (Kutná Hora)

(Jan Tichý - Emoce krajiny)

niedziela 22.10.2017  - 11.3.2018

Galeria Kraju Środkowoczeskiego - galeria i kolegium jezuickie (Kutná Hora)

(Vernisáž výstavy Josefina Bakošová - Imago)

niedziela 22.10.2017  - 18.3.2018

Galeria Kraju Środkowoczeskiego - galeria i kolegium jezuickie (Kutná Hora)

(Jakub Myslín - Stará spektiva)

niedziela 22.10.2017  - 18.3.2018

Galeria Kraju Środkowoczeskiego - galeria i kolegium jezuickie (Kutná Hora)

(Josefina Bakošová - Imago)

niedziela 22.10.2017  - 18.3.2018

Galeria Kraju Środkowoczeskiego - galeria i kolegium jezuickie (Kutná Hora)

(Aurel Klimt - Lajka: od filmu k divadlu a zpět)

(Aurel Klimt - Lajka: od filmu k divadlu a zpět)

niedziela 12.11.2017  - 11.2.2018

Galeria Kraju Środkowoczeskiego - galeria i kolegium jezuickie (Kutná Hora)

(Poznej světové dědictví UNESCO)

(Poznej světové dědictví UNESCO)

piątek 8.12.2017  - poniedziałek 25.3.2018

Dom Dačickiego - Centrum edukacyjne i prezentacyjne dziedzictwa kulturowego UNESCO (Kutná Hora)

(Hana Puchová - kresby, obrazy)

piątek 5.1.2018  - środa 28.2.2018

Galeria Feliksa Jeneweina (Kutná Hora)

(Kavárnička a máme tady Nový rok!)

środa 17.1.2018 14:00

(Kutná Hora)

(Největší showman)

środa 17.1.2018 19:00

Kino Niebieski Krzyż (Kutná Hora)

(Kavárna s překvapením)

środa 17.1.2018 19:00

(Kutná Hora)

(Jakub Smolík)

czwartek 18.1.2018 19:00

Teatr Miejski Tylovo divadlo (Kutná Hora)

("Charlie Slavík Revue")

środa 20.4.2016 20:00
czwartek 18.1.2018 19:00

Blues Café (Kutná Hora)

(Cizinec ve vlaku)

piątek 19.1.2018 19:00

Kino Niebieski Krzyż (Kutná Hora)

(Absolventský ples SOŠ a SOU řemesel Kutná Hora)

piątek 19.1.2018 19:00

(Kutná Hora)

(Když se zhasne)

(Když se zhasne)

piątek 19.1.2018 19:00

(Kutná Hora)

(Votchi)

piątek 31.3.2017 21:00
piątek 19.1.2018 21:00

Klub Česká 1 (Kutná Hora)

(Kurz Akryl jako akvarel)

sobota 20.1.2018 9:00 - 20.1.2018

(Kutná Hora)

(Dětský karneval)

(Dětský karneval)

sobota 20.1.2018 15:00 - 20.1.2018

Sala gimnastyczna tow. Sokół (Kutná Hora)

(Jumanji: Vítejte v džungli)

sobota 20.1.2018 16:00

Kino Niebieski Krzyż (Kutná Hora)

(Riviera Playboyz)

(Riviera Playboyz)

sobota 20.1.2018 21:00

Klub Česká 1 (Kutná Hora)

(Kurz Krajinomalba akrylem - Provence a Toskánsko)

niedziela 21.1.2018 9:00 - 21.1.2018

(Kutná Hora)

(Můj život Cuketky)

niedziela 21.1.2018 16:00

Kino Niebieski Krzyż (Kutná Hora)

(Milada)

środa 8.11.2017 19:00
niedziela 26.11.2017 19:00
środa 13.12.2017 19:00
niedziela 21.1.2018 19:00

Kino Niebieski Krzyż (Kutná Hora)

(Tabita - trochu jiný časopis)

poniedziałek 22.1.2018 17:00

Trebišovská (Kutná Hora)

(Listování)

wtorek 23.1.2018 17:00

(Kutná Hora)

(Galakoncert operních hvězd - velkoplošná DVD projekce)

wtorek 23.1.2018 18:00

(Kutná Hora)

(Tvořivá dílna pro seniorky)

czwartek 25.5.2017 10:00
czwartek 26.10.2017 10:00
czwartek 25.1.2018 10:00

(Kutná Hora)

(Ve starém skladu se svítí!)

(Ve starém skladu se svítí!)

czwartek 25.1.2018 18:00

Teatr Miejski Tylovo divadlo (Kutná Hora)

(Disputace s Janem Mandelíkem)

czwartek 25.1.2018 18:00

Dom Dačickiego - Centrum edukacyjne i prezentacyjne dziedzictwa kulturowego UNESCO (Kutná Hora)

(Všechny prachy světa)

czwartek 25.1.2018 19:00

Kino Niebieski Krzyż (Kutná Hora)

(Mistrovství České republiky v twirlingu 2018)

piątek 26.1.2018  - niedziela 28.1.2018

Dom dzieci i młodzieży (Kutná Hora)

(Turnaj v pexesu)

(Turnaj v pexesu)

piątek 26.1.2018 14:30 - 26.1.2018

Dom dzieci i młodzieży (Kutná Hora)

(82. noční přechod okresem)

piątek 26.1.2018 18:00

Kutná Hora

(Labyrint: Vražedná léčba, 3D)

piątek 26.1.2018 19:00

Kino Niebieski Krzyż (Kutná Hora)

(Jubilejní koncertní turné 2018)

piątek 26.1.2018 19:00

Teatr Miejski Tylovo divadlo (Kutná Hora)

(Maturitní ples V8A Gymnázia Jiřího Ortena)

(Maturitní ples V8A Gymnázia Jiřího Ortena)

piątek 26.1.2018 19:00

(Kutná Hora)

(Výroční koncert skupiny Vesper - 10 let natvrdo tour)

(Výroční koncert skupiny Vesper - 10 let natvrdo tour)

piątek 26.1.2018 20:30

(Kutná Hora)

(Zimní Praha)

sobota 27.1.2018

Dom dzieci i młodzieży (Kutná Hora)

(Giacomo Puccini - Tosca)

sobota 27.1.2018 18:45

Kino Niebieski Krzyż (Kutná Hora)

(Ples kutnohorských fotbalistů)

(Ples kutnohorských fotbalistů)

sobota 27.1.2018 19:00

(Kutná Hora)

(Judas Priest Revival)

sobota 27.1.2018 21:00

Klub Česká 1 (Kutná Hora)

(Workshop Malování mandaly na plátno)

niedziela 28.1.2018 9:00 - 28.1.2018

(Kutná Hora)

(Pohádky z pařezové chaloupky)

poniedziałek 13.2.2017 10:00
niedziela 28.1.2018 15:00

Teatr Miejski Tylovo divadlo (Kutná Hora)

(Zoufalé ženy dělají zoufalé věci)

czwartek 18.1.2018 19:00
sobota 20.1.2018 19:00
środa 24.1.2018 19:00
niedziela 28.1.2018 19:00

Kino Niebieski Krzyż (Kutná Hora)

(Lacan)

wtorek 30.1.2018 19:00

Teatr Miejski Tylovo divadlo (Kutná Hora)

(Tvořivá dopoledne a trénování paměti)

środa 3.5.2017 9:00
środa 10.5.2017 9:00
poniedziałek 15.5.2017 9:00
środa 17.5.2017 9:00
poniedziałek 22.5.2017 9:00
środa 24.5.2017 9:00
poniedziałek 29.5.2017 9:00
środa 31.5.2017 9:00
środa 3.1.2018 9:00
poniedziałek 8.1.2018 9:00
środa 10.1.2018 9:00
poniedziałek 15.1.2018 9:00
środa 17.1.2018 9:00
poniedziałek 22.1.2018 9:00
środa 24.1.2018 9:00
poniedziałek 29.1.2018 9:00
środa 31.1.2018 9:00

(Kutná Hora)

(Labyrint: Vražedná léčba)

środa 31.1.2018 19:00

Kino Niebieski Krzyż (Kutná Hora)

(Kolo zázraků)

czwartek 1.2.2018 19:00

Kino Niebieski Krzyż (Kutná Hora)

(Nick Cave očima hudebního publicisty Jiřího Černého)

(Nick Cave očima hudebního publicisty Jiřího Černého)

czwartek 1.2.2018 19:00

Blues Café (Kutná Hora)

(Pololetní prázdniny - Zábavný den v Dominiku)

(Pololetní prázdniny - Zábavný den v Dominiku)

piątek 2.2.2018 9:00 - 2.2.2018

Dom dzieci i młodzieży (Kutná Hora)

(Vernisáž výstavy Velikatema)

piątek 2.2.2018 17:00

Dom Związkowy - sala wystawowa (Kutná Hora)

(Mše svatá na svátek uvedení Páně do chrámu - hromnice)

piątek 2.2.2018 18:00

Kościół św. Barbary (Kutná Hora)

(Prezident Blaník)

piątek 2.2.2018 19:00

Kino Niebieski Krzyż (Kutná Hora)

(Robert Hlavatý band, Moped 56)

piątek 2.2.2018 21:00

Klub Česká 1 (Kutná Hora)

(Velikatema)

sobota 3.2.2018  - niedziela 18.2.2018

Dom Związkowy - sala wystawowa (Kutná Hora)

(Zimní vycházka zeměpisného a vlastivědného sdružení)

sobota 3.2.2018 9:10

Kutná Hora

(Malínský karneval)

(Malínský karneval)

sobota 3.2.2018 15:00

Sala gimnastyczna tow. Sokół (Kutná Hora)

(Maturitní ples církevního gymnázia)

sobota 3.2.2018 19:00

(Kutná Hora)

(Kozičky, Šťávník Px7, S-T-K)

(Kozičky, Šťávník Px7, S-T-K)

sobota 3.2.2018 20:00

Klub Česká 1 (Kutná Hora)

(Čertův švagr)

niedziela 4.2.2018 15:00

Teatr Miejski Tylovo divadlo (Kutná Hora)

(Přednáška z cyklu Poznáváme památky UNESCO)

poniedziałek 5.2.2018 17:30

Dom Dačickiego - Centrum edukacyjne i prezentacyjne dziedzictwa kulturowego UNESCO (Kutná Hora)

(Zahájení kurzu češtiny pro cizince)

poniedziałek 5.2.2018 18:00

(Kutná Hora)

(Místo uzdravení)

poniedziałek 7.11.2016 19:00 - 7.11.2016
poniedziałek 5.12.2016 19:00 - 5.12.2016
poniedziałek 2.1.2017 19:00 - 2.1.2017
poniedziałek 6.2.2017 19:00 - 6.2.2017
poniedziałek 6.3.2017 19:00 - 6.3.2017
poniedziałek 3.4.2017 19:00 - 3.4.2017
poniedziałek 1.5.2017 19:00 - 1.5.2017
poniedziałek 5.6.2017 19:00 - 5.6.2017
poniedziałek 3.7.2017 19:00 - 3.7.2017
poniedziałek 7.8.2017 19:00 - 7.8.2017
poniedziałek 4.9.2017 19:00 - 4.9.2017
poniedziałek 2.10.2017 19:00 - 2.10.2017
poniedziałek 6.11.2017 19:00 - 6.11.2017
poniedziałek 4.12.2017 19:00 - 4.12.2017
poniedziałek 8.1.2018 19:00 - 8.1.2018
poniedziałek 5.2.2018 19:00 - 5.2.2018

Trebišovská (Kutná Hora)

(Mirek Jiřišta - vzpomínkový zábavný večer)

wtorek 6.2.2018 18:00

Teatr Miejski Tylovo divadlo (Kutná Hora)

(Zahájení PC kurzu pro seniory)

środa 7.2.2018 10:00

(Kutná Hora)

(Zahájení jarního semestru virtuální univerzity třetího věku)

czwartek 8.2.2018 10:00

(Kutná Hora)

(Hrajeme deskové hry v klubíku)

czwartek 8.2.2018 15:00

(Kutná Hora)

(Přijďte si zahrát Go)

(Přijďte si zahrát Go)

piątek 9.2.2018 18:00

Dobra Herbaciarnia (Kutná Hora)

(Maturitní ples VOŠ a SPŠ Kutná Hora - E4A / E4B)

(Maturitní ples VOŠ a SPŠ Kutná Hora - E4A / E4B)

piątek 9.2.2018 19:00

(Kutná Hora)

(František Kasl)

piątek 24.11.2017 19:00
piątek 9.2.2018 19:00

Teatr Miejski Tylovo divadlo (Kutná Hora)

(Animace 2 Výtvarná dílna s Aurelem Klimtem)

sobota 10.2.2018 10:00 - niedziela 11.2.2018 14:00

Galeria Kraju Środkowoczeskiego - galeria i kolegium jezuickie (Kutná Hora)

(Stavění sněhuláků)

sobota 10.2.2018 14:00

Kutná Hora

(Lajka: přednáška propagátora kosmonautiky Pavla Toufara)

sobota 10.2.2018 16:00

Galeria Kraju Środkowoczeskiego - galeria i kolegium jezuickie (Kutná Hora)

(Gaetano Donizetti - L´elisir D´amore (Nápoj lásky))

sobota 10.2.2018 17:45

Kino Niebieski Krzyż (Kutná Hora)

(4 společný ples neziskových organizací)

(4 společný ples neziskových organizací)

sobota 10.2.2018 20:00

(Kutná Hora)

(Debustrol + special guest)

sobota 10.2.2018 21:00

Klub Česká 1 (Kutná Hora)

(Vnitřek lesa - Z cyklu práce na papíře ze sbírek GASK)

niedziela 11.2.2018  - 13.5.2018

Galeria Kraju Środkowoczeskiego - galeria i kolegium jezuickie (Kutná Hora)

(Dana Puchnarová: Pokus o překonání hranice)

niedziela 11.2.2018  - 13.5.2018

Galeria Kraju Środkowoczeskiego - galeria i kolegium jezuickie (Kutná Hora)

(Dětský maškarní karneval)

(Dětský maškarní karneval)

niedziela 11.2.2018 14:00 - 11.2.2018

(Kutná Hora)

(Karneval)

(Karneval)

niedziela 11.2.2018 15:00

Dom dzieci i młodzieży (Kutná Hora)

(Dernisáž výstavy Lajka: Od filmu k divadlu a zpět)

niedziela 11.2.2018 16:00

Galeria Kraju Środkowoczeskiego - galeria i kolegium jezuickie (Kutná Hora)

(Čertoviny)

sobota 6.1.2018 16:00
sobota 6.1.2018 19:00
niedziela 7.1.2018 16:00
sobota 13.1.2018 16:00
sobota 3.2.2018 16:00
sobota 3.2.2018 19:00
niedziela 11.2.2018 16:00

Kino Niebieski Krzyż (Kutná Hora)

(Hrátky s pamětí)

wtorek 17.3.2015 13:00
wtorek 14.4.2015 13:00
wtorek 5.5.2015 13:00
poniedziałek 12.2.2018 9:30

(Kutná Hora)

(Cyklus Cestománie: Izrael - země zaslíbená)

poniedziałek 12.2.2018 17:30

Klub Pod Lampą (Kutná Hora)

(Husovy stopy)

wtorek 13.2.2018 17:00

(Kutná Hora)

(Krize manželství - co k ní vede a jak jí předcházet)

wtorek 13.2.2018 19:00

Hotel U Kata (Kutná Hora)

(Kavárnička s masopustním veselím)

środa 14.2.2018 14:00

(Kutná Hora)

(Nejúspěšnější sportovec Kutné Hory roku 2017)

środa 14.2.2018 18:00

Teatr Miejski Tylovo divadlo (Kutná Hora)

(Mše svatá na popeleční středu)

środa 14.2.2018 18:00

Kościół św. Barbary (Kutná Hora)

(Čtenářský klub pro děti od 7 - do 10 let)

czwartek 12.10.2017 15:00
czwartek 11.1.2018 15:00
czwartek 15.2.2018 15:00

(Kutná Hora)

(Stand-up Show s Underground Comedy)

czwartek 15.2.2018 19:00

Teatr Miejski Tylovo divadlo (Kutná Hora)

(Padesát odstínů svobody)

czwartek 8.2.2018 0:01
czwartek 8.2.2018 19:00
piątek 9.2.2018 19:00
niedziela 11.2.2018 19:00
poniedziałek 12.2.2018 19:00
wtorek 13.2.2018 19:00
środa 14.2.2018 19:00
czwartek 15.2.2018 19:00

Kino Niebieski Krzyż (Kutná Hora)

(Špindl)

czwartek 21.12.2017 19:00
piątek 22.12.2017 19:00
piątek 29.12.2017 19:00
niedziela 4.2.2018 19:00
piątek 16.2.2018 19:00

Kino Niebieski Krzyż (Kutná Hora)

(Maturitní ples VOŠ a SPŠ Kutná Hora - E4C / IT4)

(Maturitní ples VOŠ a SPŠ Kutná Hora - E4C / IT4)

piątek 16.2.2018 19:00

(Kutná Hora)

(Skleněný zvěřinec)

piątek 16.2.2018 19:00

Teatr Miejski Tylovo divadlo (Kutná Hora)

(Circus problem)

piątek 16.2.2018 21:00

Klub Česká 1 (Kutná Hora)

(Vycházka zeměpisného a vlastivědného sdružení, zamrzlý (?) zimní Katlov a okolí)

sobota 17.2.2018 9:00

Kutná Hora

(Paddington 2)

niedziela 17.12.2017 16:00
sobota 17.2.2018 16:00

Kino Niebieski Krzyż (Kutná Hora)

(5 let na scéně)

sobota 17.2.2018 17:00

Teatr Miejski Tylovo divadlo (Kutná Hora)

(Maturitní ples C4A gymnázia Jiřího Ortena)

(Maturitní ples C4A gymnázia Jiřího Ortena)

sobota 17.2.2018 19:00

(Kutná Hora)

(Bigboss, Roxor, Sectesy)

sobota 17.2.2018 21:00

Klub Česká 1 (Kutná Hora)

(Black Panther)

niedziela 18.2.2018 16:00

Kino Niebieski Krzyż (Kutná Hora)

(Josef Fousek)

poniedziałek 19.2.2018 19:00

Teatr Miejski Tylovo divadlo (Kutná Hora)

(Ten verš si tiše říkám)

wtorek 20.2.2018 8:30

Dom Dačickiego - Centrum edukacyjne i prezentacyjne dziedzictwa kulturowego UNESCO (Kutná Hora)

(G. Verdi - Trubadúr: Velkoplošná DVD projekce)

wtorek 20.2.2018 18:00

(Kutná Hora)

(Kavárna s překvapením - pobaltské republiky)

środa 21.2.2018 19:00

(Kutná Hora)

(Hmyz)

środa 21.2.2018 19:00

Kino Niebieski Krzyż (Kutná Hora)

(Soňa Norisová a Fragile)

środa 21.2.2018 19:00

Teatr Miejski Tylovo divadlo (Kutná Hora)

(Patricie Koubská - Biblická pátrání)

czwartek 22.2.2018  - wtorek 20.3.2018

(Kutná Hora)

(Čtenářský klubík pro děti od 4 do 7 let)

czwartek 19.10.2017 15:00
czwartek 18.1.2018 15:00
czwartek 22.2.2018 15:00

(Kutná Hora)

(Jana Dasová - Barvy, čáry, obrazy)

piątek 23.2.2018  - niedziela 11.3.2018

Dom Związkowy - sala wystawowa (Kutná Hora)

(Věčně tvá nevěrná)

piątek 23.2.2018 19:00

Kino Niebieski Krzyż (Kutná Hora)

(Tommy Poser, Náhodný výběr, DC Radio)

piątek 23.2.2018 21:00

Klub Česká 1 (Kutná Hora)

(Zahájení výstavní sezony jaro / léto 2018)

sobota 24.2.2018 0:00

Galeria Kraju Środkowoczeskiego - galeria i kolegium jezuickie (Kutná Hora)

(Kaňkovský masopust)

sobota 24.2.2018 9:30

Kutná Hora

(Pohled dravce: Mezigenerační výtvarná dílna pro rodiny)

sobota 24.2.2018 13:00

Galeria Kraju Środkowoczeskiego - galeria i kolegium jezuickie (Kutná Hora)

(Krmení lesní zvěře)

sobota 24.2.2018 14:00

Kutná Hora

(Anno Domini 1918: Gustav Klimt a Egon Schiele)

sobota 24.2.2018 16:00

Galeria Kraju Środkowoczeskiego - galeria i kolegium jezuickie (Kutná Hora)

(Giacomo Puccini - La Bohéme (Bohéma))

sobota 24.2.2018 18:15

Kino Niebieski Krzyż (Kutná Hora)

(Sněhová královna: Tajemství ohně a ledu)

niedziela 25.2.2018 16:00

Kino Niebieski Krzyż (Kutná Hora)

(Veselá trojka)

sobota 22.11.2014 19:00
niedziela 24.1.2016 17:00
sobota 21.1.2017 17:00
niedziela 25.2.2018 16:00

Teatr Miejski Tylovo divadlo (Kutná Hora)

(Tvář vody)

niedziela 25.2.2018 19:00

Kino Niebieski Krzyż (Kutná Hora)

(Příběhy obrazů aneb co nám ve škole neřekli)

poniedziałek 26.2.2018 17:30

Klub Pod Lampą (Kutná Hora)

(Jarní příměstský tábor)

(Jarní příměstský tábor)

poniedziałek 26.2.2018 8:30 - 26.2.2018
wtorek 27.2.2018 8:30 - 27.2.2018
środa 28.2.2018 8:30 - 28.2.2018

Dom dzieci i młodzieży (Kutná Hora)

(Akta Pentagon: Skrytá válka)

środa 28.2.2018 19:00

Kino Niebieski Krzyż (Kutná Hora)

(Dámský večer)

(Dámský večer)

czwartek 8.3.2018 17:30

Galeria Kraju Środkowoczeskiego - galeria i kolegium jezuickie (Kutná Hora)

(Strukturální malba špachtlí - krajinomalba)

sobota 17.3.2018 9:00 - 17.3.2018

(Kutná Hora)

(Strukturální malba špachtlí - portrét)

niedziela 18.3.2018 9:00 - 18.3.2018

(Kutná Hora)

(Rovnodennost v sedlecké katedrále)

wtorek 20.3.2018

Klasztor w Sedlcu z Katedrą Wzniebowzięcia Najświętszej Marii Panny (Kutná Hora)

(Operetní revue Jany Štěrbové)

poniedziałek 26.3.2018 18:00

Teatr Miejski Tylovo divadlo (Kutná Hora)

(Sedlecká pouť)

czwartek 24.3.2016
piątek 25.3.2016
sobota 26.3.2016
niedziela 27.3.2016
poniedziałek 28.3.2016
piątek 14.4.2017
sobota 15.4.2017
niedziela 16.4.2017
poniedziałek 17.4.2017
piątek 30.3.2018
sobota 31.3.2018
niedziela 1.4.2018
poniedziałek 2.4.2018

Kutná Hora

(O kutnohorský groš)

niedziela 15.4.2018

(Kutná Hora)

(Kutná Hora Spartan Sprint)

sobota 28.4.2018

Kutná Hora

(Cukrářské slavnosti)

sobota 5.5.2018

Hrádek - Czeskie Muzeum Srebra i średniowieczna kopalnia srebra (Kutná Hora)

(Mistrovství ČR horských kol KH tour)

sobota 5.5.2018
niedziela 6.5.2018

Kutná Hora

(Noc literatury)

piątek 11.5.2018

Kutná Hora

(Chuť Itálie)

sobota 12.5.2018

Galeria Kraju Środkowoczeskiego - galeria i kolegium jezuickie (Kutná Hora)

(Muzejní noc)

piątek 18.5.2018

Kutná Hora

(Slavnosti piva Kutná Hora)

sobota 19.5.2018

(Kutná Hora)

(Jarní putování se sv. Jakubem)

(Jarní putování se sv. Jakubem)

sobota 19.5.2018

Kutná Hora

(Noc kostelů)

piątek 25.5.2018

Kutná Hora

(Gastroslavnosti)

sobota 26.5.2018

Kutná Hora

(Pochod kutnohorských havířů)

(Pochod kutnohorských havířů)

sobota 26.5.2018 8:00 - 26.5.2018

Kutná Hora

(Sousedský jarmark)

sobota 2.6.2018

Galeria Kraju Środkowoczeskiego - galeria i kolegium jezuickie (Kutná Hora)

(Mezinárodní hudební festival)

sobota 2.6.2018  - niedziela 10.6.2018

Kutná Hora

(Operní týden)

piątek 15.6.2018  - niedziela 24.6.2018

Kutná Hora

(Královské stříbření Kutné Hory - XXVII. ročník)

sobota 23.6.2018
niedziela 24.6.2018

Kutná Hora

(Creepy teepee)

piątek 6.7.2018  - niedziela 8.7.2018

Seifertovy sady (Kutná Hora)

(Partička)

piątek 13.7.2018

Galeria Kraju Środkowoczeskiego - galeria i kolegium jezuickie (Kutná Hora)

(Kutnohorský strongman)

sobota 21.7.2018

Kollárova (Kutná Hora)

(Oslavy svátku sv. Jakuba)

sobota 21.7.2018
niedziela 22.7.2018

Kościół św. Jakuba (Kutná Hora)

(Kulturní léto v GASK - Kolínský Big band a Michal Malátný)

piątek 3.8.2018

Galeria Kraju Środkowoczeskiego - galeria i kolegium jezuickie (Kutná Hora)

(Kutnohorská kocábka)

sobota 11.8.2018

Dwór Włoski (Kutná Hora)

(Dačického 12)

sobota 11.8.2018

Kutná Hora

(Veteran rallye & srpnové hodování)

piątek 17.8.2018  - niedziela 19.8.2018

Palackého náměstí (Kutná Hora)

(Kulturní léto v GASK - Happening - kapela Žlutý pes + film Černý Petr)

wtorek 21.8.2018

Galeria Kraju Środkowoczeskiego - galeria i kolegium jezuickie (Kutná Hora)

(Tyjátrfest)

czwartek 23.8.2018  - niedziela 26.8.2018

Domowy amfiteatr Wendy'ego (Kutná Hora)

(Kulturní léto v GASK - Dvojkoncert Voxel a Jelen)

piątek 31.8.2018

Galeria Kraju Środkowoczeskiego - galeria i kolegium jezuickie (Kutná Hora)

(Ortenova Kutná Hora)

piątek 7.9.2018  - niedziela 9.9.2018

Kutná Hora

(Fox festival)

sobota 8.9.2018

(Kutná Hora)

(Dny evropského dědictví)

sobota 8.9.2018
niedziela 9.9.2018

Kutná Hora

(Svatováclavské slavnosti)

sobota 29.9.2018

Palackého náměstí (Kutná Hora)

(Pochod za malínským křenem)

sobota 6.10.2018

Kutná Hora

Wynik wyszukiwania: 164

nahoru ^ | tisk | komentovat

Viewed 1675 times