Urlop w Rep. Cz.:CZeCOTTourmapsCzechy WschodnieMorawsko-Śląski regionUNESCOAktywny wypoczynekRozkłady jazdyGEOFUN

skočit na navigaci | skočit na obsah


niezalogowany
Zgłoś się
wybierz język: cn cz de en es fr it jp nl pl ru

Czeski Krumlow.
fotografie: wstecz | następne

nahoru ^


Czeski Krumlow - Kalendarz imprez

Polecana impreza

(Pevnost Boyard)

piątek 2.2.2018 9:00

Dom dzieci i młodzieży (Český Krumlov)

(Krumlovský masopust)

sobota 10.2.2018  - wtorek 13.2.2018

Český Krumlov

Wyszukiwanie imprezy

(Pavel Brázda: Retrospektiva)

czwartek 13.4.2017  - niedziela 28.1.2018

Egon Schiele Art Centrum (Český Krumlov)

(Filmová výstava Anděl Páně 2)

sobota 28.10.2017  - 31.3.2018

(Český Krumlov)

(Výstava soutěžních prací)

środa 29.11.2017  - piątek 2.2.2018

(Český Krumlov)

(Ukrajina 2017)

(Ukrajina 2017)

czwartek 4.1.2018  - środa 28.2.2018

(Český Krumlov)

(Poutní areál na Křížové hoře)

sobota 6.1.2018  - niedziela 30.12.2018

(Český Krumlov)

(Masopustní tvoření pro malé i velké)

sobota 20.1.2018 10:00 - 20.1.2018

(Český Krumlov)

(Řemesla na klášterním dvoře)

sobota 20.1.2018 10:00 - 20.1.2018

(Český Krumlov)

(Sto zvířat - dvoják po dvaceti letech)

sobota 20.1.2018 17:00 - 20.1.2018

Travel Hostel (Český Krumlov)

(Movebreakers)

sobota 20.1.2018 20:00

Fabryczka (Český Krumlov)

(3. kolo extraligy smíšených družstev v badmintonu 2017/2018)

niedziela 21.1.2018 14:00 - 21.1.2018

(Český Krumlov)

(Křest knihy Modrý Pánbůh)

poniedziałek 22.1.2018 18:00 - 22.1.2018

(Český Krumlov)

(Miroslav Donutil - Cestou necestou)

środa 26.7.2017 19:00
sobota 13.1.2018 19:00
czwartek 25.1.2018 19:00

(Český Krumlov)

(Klub úsměv - stolní hry)

piątek 26.1.2018 14:00

Dom dzieci i młodzieży (Český Krumlov)

(Krajský přebor jednotlivců dospělých v badmintonu 2018)

sobota 27.1.2018 9:00 - 27.1.2018

(Český Krumlov)

(Grand prix "d" jednotlivců kategorie u13 v badmintonu 2018)

niedziela 28.1.2018 9:00 - 28.1.2018

(Český Krumlov)

(Černá hodinka 3 - Barevný rok Karla Čapka)

wtorek 30.1.2018 18:00 - 30.1.2018

(Český Krumlov)

(Pevnost Boyard)

piątek 2.2.2018 9:00

Dom dzieci i młodzieży (Český Krumlov)

(Klub úsměv - pohybové hry)

piątek 2.2.2018 14:00

Dom dzieci i młodzieży (Český Krumlov)

(Krav Maga - nová třída)

środa 7.2.2018 20:15 - 7.2.2018

(Český Krumlov)

(Krumlovský masopust)

sobota 10.2.2018  - wtorek 13.2.2018

Český Krumlov

(Mlčení bobříků)

sobota 10.2.2018 19:30 - 10.2.2018

Teatr Miejski Czeski Krumlov (Český Krumlov)

(Maškarní bál pro nejmenší)

(Maškarní bál pro nejmenší)

niedziela 11.2.2018 14:30 - 11.2.2018

Dom dzieci i młodzieży (Český Krumlov)

(Masopustní průvod městem)

wtorek 13.2.2018 16:00

Český Krumlov

(Klub úsměv - vaření)

piątek 16.2.2018 14:00

Dom dzieci i młodzieży (Český Krumlov)

(O statečném kováři Mikešovi)

niedziela 18.2.2018 15:00 - 18.2.2018

Teatr Miejski Czeski Krumlov (Český Krumlov)

(Přástky Český Krumlov)

piątek 23.2.2018 16:00 - niedziela 25.2.2018 18:00

(Český Krumlov)

(Grand prix "D" jednotlivců kategorie u15 v badmintonu 2018)

sobota 24.2.2018 9:00 - 24.2.2018

(Český Krumlov)

(Finále krajského přeboru družstev dospělých 2017/2018)

niedziela 25.2.2018 9:00 - 25.2.2018

(Český Krumlov)

(4. kolo extraligy smíšených družstev v badmintonu 2017/2018)

niedziela 25.2.2018 13:00 - 25.2.2018

(Český Krumlov)

(Pardál)

środa 28.2.2018 19:30 - 28.2.2018

Teatr Miejski Czeski Krumlov (Český Krumlov)

(Jeff Baron – Návštěvy u pana Greena)

poniedziałek 26.3.2012 18:30 - 26.3.2012
środa 7.3.2018 19:30 - 7.3.2018

Teatr Miejski Czeski Krumlov (Český Krumlov)

(Pavel Callta)

piątek 9.3.2018 20:00 - 9.3.2018

Fabryczka (Český Krumlov)

(Z pohlednic Českého Krumlova)

wtorek 13.3.2018 19:00

Muzeum Atelier Fotograficzny Seidel (Český Krumlov)

(Hana Zagorová a Petr Rezek se skupinou Boom!band Jiřího Dvořáka)

wtorek 20.3.2018 19:00

Český Krumlov - zamek i pałac (Český Krumlov)

(Vánoční koncert: Radůza)

środa 21.3.2018 19:30 - 21.3.2018

Teatr Miejski Czeski Krumlov (Český Krumlov)

(Tomáš Baránek - Jak sbalit ženu 2.0)

poniedziałek 26.3.2018 18:30 - 26.3.2018

Teatr Miejski Czeski Krumlov (Český Krumlov)

(Velikonoce v Českém Krumlově)

czwartek 13.4.2017  - poniedziałek 17.4.2017
czwartek 29.3.2018  - poniedziałek 2.4.2018

Český Krumlov

(Můj nejlepší kamarád)

wtorek 3.4.2018 19:30 - 3.4.2018

Teatr Miejski Czeski Krumlov (Český Krumlov)

(FZ Forza Czech U17 international 2018)

czwartek 5.4.2018 9:00 - 5.4.2018
piątek 6.4.2018 9:00 - 6.4.2018
sobota 7.4.2018 9:00 - 7.4.2018

(Český Krumlov)

(Trautenberk + Satisfucktion)

piątek 24.2.2017 20:00
sobota 7.4.2018 20:00

Fabryczka (Český Krumlov)

(Krajský přebor družstev žáků v badmintonu 2018 - 3. kolo)

sobota 14.4.2018 9:00 - 14.4.2018

(Český Krumlov)

(Poletíme?)

sobota 14.4.2018 20:00

Fabryczka (Český Krumlov)

(30. ročník turnaje o českokrumlovský pohár regionálních výběrů u13 v badmintonu)

sobota 28.4.2018 9:00 - 28.4.2018
niedziela 29.4.2018 9:00 - 29.4.2018

(Český Krumlov)

(Bohemian Spring Fondo)

sobota 5.5.2018

Český Krumlov

(Co takhle ke zpovědi)

poniedziałek 7.5.2018 19:30 - 7.5.2018

Teatr Miejski Czeski Krumlov (Český Krumlov)

(Maďarský den v klášteře Zlatá Koruna)

poniedziałek 8.5.2017 10:00 - 8.5.2017
wtorek 8.5.2018

Złota Korona - klasztor cystersów (Český Krumlov)

(Obsluhoval jsem anglického krále)

sobota 19.5.2018 19:30 - 19.5.2018

Teatr Miejski Czeski Krumlov (Český Krumlov)

(4TET v Českém Krumlově - verze IV.)

piątek 25.5.2018 19:00

Ujeżdżalnia pałacowa (Český Krumlov)

(Open air foto festival)

czwartek 7.6.2018  - niedziela 10.6.2018

Český Krumlov

(FZ Forza cup 2018 - mezinárodní turnaj mládeže v badmintonu 2018 - 33. ročník)

piątek 8.6.2018 12:00 - 8.6.2018

(Český Krumlov)

(Slavnosti pětilisté růže)

piątek 22.6.2018  - niedziela 24.6.2018

Český Krumlov

(Dracula)

środa 6.6.2018 21:30 - 6.6.2018
czwartek 7.6.2018 21:30 - 7.6.2018
piątek 8.6.2018 21:30 - 8.6.2018
sobota 9.6.2018 21:30 - 9.6.2018
niedziela 10.6.2018 21:30 - 10.6.2018
wtorek 12.6.2018 21:30 - 12.6.2018
środa 13.6.2018 21:30 - 13.6.2018
czwartek 14.6.2018 21:30 - 14.6.2018
piątek 15.6.2018 21:30 - 15.6.2018
sobota 16.6.2018 21:30 - 16.6.2018
niedziela 17.6.2018 21:30 - 17.6.2018
wtorek 19.6.2018 21:30 - 19.6.2018
środa 20.6.2018 21:30 - 20.6.2018
czwartek 21.6.2018 21:30 - 21.6.2018
piątek 22.6.2018 21:30 - 22.6.2018
sobota 23.6.2018 21:30 - 23.6.2018

Obrotowa widownia (Český Krumlov)

(Dekameron / Martin Glaser - Olga Šubrtová)

środa 21.8.2013 20:30
czwartek 22.8.2013 20:30
piątek 23.8.2013 20:30
sobota 24.8.2013 20:30
niedziela 25.8.2013 20:30
poniedziałek 26.8.2013 20:30
wtorek 27.8.2013 20:30
środa 28.8.2013 20:30
czwartek 29.8.2013 20:30
piątek 30.8.2013 20:30
sobota 31.8.2013 20:30
niedziela 1.9.2013 20:30
piątek 6.9.2013 20:00
sobota 7.9.2013 20:00
środa 28.6.2017 21:30
czwartek 29.6.2017 21:30
piątek 30.6.2017 21:30
sobota 1.7.2017 21:30
niedziela 2.7.2017 21:30
poniedziałek 3.7.2017 21:30
wtorek 4.7.2017 21:30
środa 5.7.2017 21:30
czwartek 6.7.2017 21:30
piątek 7.7.2017 21:30
sobota 8.7.2017 21:30
niedziela 9.7.2017 21:30
środa 27.6.2018 21:30 - 27.6.2018
czwartek 28.6.2018 21:30 - 28.6.2018
piątek 29.6.2018 21:30 - 29.6.2018
sobota 30.6.2018 21:30 - 30.6.2018
niedziela 1.7.2018 21:30 - 1.7.2018
wtorek 3.7.2018 21:30 - 3.7.2018
środa 4.7.2018 21:30 - 4.7.2018
czwartek 5.7.2018 21:30 - 5.7.2018
piątek 6.7.2018 21:30 - 6.7.2018
sobota 7.7.2018 21:30 - 7.7.2018

Obrotowa widownia (Český Krumlov)

(Rusalka)

wtorek 9.8.2016 21:00
środa 10.8.2016 21:00
czwartek 11.8.2016 21:00
piątek 12.8.2016 21:00
sobota 13.8.2016 21:00
niedziela 14.8.2016 21:00
środa 9.8.2017 21:00
czwartek 10.8.2017 21:00
piątek 11.8.2017 21:00
sobota 12.8.2017 21:00
niedziela 13.8.2017 21:00
wtorek 10.7.2018 21:30 - 10.7.2018
środa 11.7.2018 21:30 - 11.7.2018
czwartek 12.7.2018 21:30 - 12.7.2018
piątek 13.7.2018 21:30 - 13.7.2018
sobota 14.7.2018 21:30 - 14.7.2018
niedziela 15.7.2018 21:30 - 15.7.2018

Obrotowa widownia (Český Krumlov)

(Festive overture, hudebně obrazová féerie)

piątek 20.7.2018 21:00

Ujeżdżalnia pałacowa (Český Krumlov)

(Piotr Beczała /tenor/ a Sondra Radvanovsky /soprán/, PKF - Prague Philharmonia, Leoš Svárovský /dirigent/)

sobota 21.7.2018 20:30

Browar Eggenberg (Český Krumlov)

(Jaroslav Tůma /varhany/)

niedziela 22.7.2018 11:00

(Český Krumlov)

(Miroslav Ambroš /housle/ a Jaroslaw Nadrzycki /housle/, Jihočeská Filharmonie, Jan Kučera /dirigent/)

wtorek 24.7.2018 19:30

Český Krumlov - zamek i pałac (Český Krumlov)

(Wihanovo kvarteto - Pocta Leoši Janáčkovi)

środa 25.7.2018 19:30

Český Krumlov - zamek i pałac (Český Krumlov)

(Cigánski diabli)

czwartek 26.7.2018 19:30

Ujeżdżalnia pałacowa (Český Krumlov)

(Mee-hae Ryo /violoncello/, Symfonický orchestr Českého rozhlasu, Christian Schulz /dirigent/)

piątek 27.7.2018 19:30

Ujeżdżalnia pałacowa (Český Krumlov)

(Pocta Leonardu Bernsteinovi - The best songs from musicals)

sobota 28.7.2018 20:30

Browar Eggenberg (Český Krumlov)

(Trubadúr)

piątek 14.7.2017 21:30
sobota 15.7.2017 21:30
niedziela 16.7.2017 21:30
wtorek 18.7.2017 21:30
środa 19.7.2017 21:30
czwartek 20.7.2017 21:30
piątek 21.7.2017 21:30
sobota 22.7.2017 21:30
środa 18.7.2018 21:30 - 18.7.2018
czwartek 19.7.2018 21:30 - 19.7.2018
sobota 21.7.2018 21:30 - 21.7.2018
niedziela 22.7.2018 21:30 - 22.7.2018
środa 25.7.2018 21:30 - 25.7.2018
czwartek 26.7.2018 21:30 - 26.7.2018
piątek 27.7.2018 21:30 - 27.7.2018
sobota 28.7.2018 21:30 - 28.7.2018
niedziela 29.7.2018 21:30 - 29.7.2018

Obrotowa widownia (Český Krumlov)

(Francisextet)

wtorek 31.7.2018 19:30

Český Krumlov - zamek i pałac (Český Krumlov)

(Florea Theatrum - Georg Friedrich Händel: Terpsichora)

wtorek 31.7.2018 21:00

Český Krumlov

(Pavel Steidl /kytara/)

środa 1.8.2018 19:30

Český Krumlov - zamek i pałac (Český Krumlov)

(Hradišťan & Jiří Pavlica)

czwartek 2.8.2018 19:00

Český Krumlov

(Javier Perianes /klavír/, Filharmonie B. Martinů, Manuel Hernández-silva /dirigent/)

piątek 3.8.2018 19:30

Ujeżdżalnia pałacowa (Český Krumlov)

(Keep Swinging! Jan Smigmator, Dasha, Tom Gaebel, RTV Bigband Felixe Slováčka Ad.)

sobota 4.8.2018 20:30

Browar Eggenberg (Český Krumlov)

(Schola gregoriana pragensis)

niedziela 5.8.2018 11:00

(Český Krumlov)

(Valmont)

środa 26.7.2017 21:30
czwartek 27.7.2017 21:30
piątek 28.7.2017 21:30
sobota 29.7.2017 21:30
niedziela 30.7.2017 21:30
środa 1.8.2018 21:00 - 1.8.2018
czwartek 2.8.2018 21:00 - 2.8.2018
piątek 3.8.2018 21:00 - 3.8.2018
sobota 4.8.2018 21:00 - 4.8.2018
niedziela 5.8.2018 21:00 - 5.8.2018

Obrotowa widownia (Český Krumlov)

(Jiří Bárta /violoncello/)

wtorek 7.8.2018 19:30

Český Krumlov - zamek i pałac (Český Krumlov)

(Olga Šroubková /housle/, Sukův komorní orchestr, Nikol Kraft /dirigentka/)

środa 8.8.2018 19:30

Český Krumlov - zamek i pałac (Český Krumlov)

(Concilium musicum Wien)

czwartek 9.8.2018 19:30

Český Krumlov - zamek i pałac (Český Krumlov)

(Tanja Becker-bender /housle/, Jihočeská Filharmonie, Manuel Hernández-silva /dirigent/)

piątek 10.8.2018 19:30

Ujeżdżalnia pałacowa (Český Krumlov)

(Česko-slovenský večer - oslava stých narozenin našeho státu)

sobota 11.8.2018 19:30

náměstí Svornosti (Český Krumlov)

(Příhody lišky Bystroušky)

czwartek 14.7.2016 21:30
piątek 15.7.2016 21:30
sobota 16.7.2016 21:30
wtorek 19.7.2016 21:30
środa 20.7.2016 21:30
czwartek 21.7.2016 21:30
sobota 23.7.2016 21:30
środa 2.8.2017 21:00
czwartek 3.8.2017 21:00
piątek 4.8.2017 21:00
sobota 5.8.2017 21:00
niedziela 6.8.2017 21:00
środa 8.8.2018 21:00 - 8.8.2018
czwartek 9.8.2018 21:00 - 9.8.2018
piątek 10.8.2018 21:00 - 10.8.2018
sobota 11.8.2018 21:00 - 11.8.2018

Obrotowa widownia (Český Krumlov)

(Krajem pětilisté růže)

czwartek 16.8.2018  - sobota 18.8.2018

Český Krumlov

(Pták Ohnivák a lišák Zorro)

sobota 15.6.2013 17:00
niedziela 16.6.2013 17:00
sobota 22.6.2013 17:00
piątek 5.7.2013 17:00
sobota 6.7.2013 17:00
piątek 12.7.2013 17:00
sobota 13.7.2013 17:00
piątek 9.8.2013 16:00
sobota 10.8.2013 16:00
piątek 16.8.2013 16:00
sobota 17.8.2013 16:00
piątek 23.8.2013 16:00
sobota 24.8.2013 16:00
czwartek 31.7.2014 16:00
piątek 1.8.2014 16:00
sobota 2.8.2014 16:00
piątek 8.8.2014 16:00
sobota 9.8.2014 16:00
czwartek 14.8.2014 16:00
piątek 15.8.2014 16:00
piątek 29.8.2014 16:00
sobota 30.8.2014 16:00
sobota 1.7.2017 17:00
niedziela 2.7.2017 17:00
środa 5.7.2017 17:00
czwartek 6.7.2017 17:00
piątek 7.7.2017 17:00
sobota 8.7.2017 17:00
sobota 5.8.2017 16:00
niedziela 6.8.2017 16:00
czwartek 7.9.2017 20:00
piątek 8.9.2017 20:00
sobota 9.9.2017 20:00
sobota 1.9.2018 16:00

Obrotowa widownia (Český Krumlov)

(Pes baskervillský)

wtorek 16.8.2016 20:30
środa 17.8.2016 20:30
czwartek 18.8.2016 20:30
piątek 19.8.2016 20:30
sobota 20.8.2016 20:30
niedziela 21.8.2016 20:30
wtorek 23.8.2016 20:30
środa 24.8.2016 20:30
czwartek 25.8.2016 20:30
piątek 26.8.2016 20:30
sobota 27.8.2016 20:30
niedziela 28.8.2016 20:30
wtorek 30.8.2016 20:30
środa 31.8.2016 20:30
czwartek 1.9.2016 20:30
piątek 2.9.2016 20:30
sobota 3.9.2016 20:30
niedziela 4.9.2016 20:30
środa 7.6.2017 21:30
czwartek 8.6.2017 21:30
piątek 9.6.2017 21:30
sobota 10.6.2017 21:30
niedziela 11.6.2017 21:30
wtorek 13.6.2017 21:30
środa 14.6.2017 21:30
czwartek 15.6.2017 21:30
piątek 16.6.2017 21:30
sobota 17.6.2017 21:30
niedziela 18.6.2017 21:30
wtorek 20.6.2017 21:30
środa 21.6.2017 21:30
czwartek 22.6.2017 21:30
piątek 23.6.2017 21:30
sobota 24.6.2017 21:30
wtorek 14.8.2018 20:30 - 14.8.2018
środa 15.8.2018 20:30 - 15.8.2018
czwartek 16.8.2018 20:30 - 16.8.2018
piątek 17.8.2018 20:30 - 17.8.2018
sobota 18.8.2018 20:30 - 18.8.2018
niedziela 19.8.2018 20:30 - 19.8.2018
wtorek 21.8.2018 20:30 - 21.8.2018
środa 22.8.2018 20:30 - 22.8.2018
czwartek 23.8.2018 20:30 - 23.8.2018
piątek 24.8.2018 20:30 - 24.8.2018
sobota 25.8.2018 20:30 - 25.8.2018
niedziela 26.8.2018 20:30 - 26.8.2018
wtorek 28.8.2018 20:30 - 28.8.2018
środa 29.8.2018 20:30 - 29.8.2018
czwartek 30.8.2018 20:30 - 30.8.2018
piątek 31.8.2018 20:30 - 31.8.2018
sobota 1.9.2018 20:30 - 1.9.2018
niedziela 2.9.2018 20:30 - 2.9.2018

Obrotowa widownia (Český Krumlov)

(Ztracený svět)

piątek 29.6.2018 16:00 - 29.6.2018
sobota 30.6.2018 16:00 - 30.6.2018
niedziela 1.7.2018 16:00 - 1.7.2018
środa 4.7.2018 16:00 - 4.7.2018
czwartek 5.7.2018 16:00 - 5.7.2018
piątek 6.7.2018 16:00 - 6.7.2018
sobota 7.7.2018 16:00 - 7.7.2018
czwartek 16.8.2018 16:00 - 16.8.2018
piątek 17.8.2018 16:00 - 17.8.2018
sobota 18.8.2018 16:00 - 18.8.2018
niedziela 19.8.2018 16:00 - 19.8.2018
czwartek 30.8.2018 16:00 - 30.8.2018
piątek 31.8.2018 16:00 - 31.8.2018
niedziela 2.9.2018 16:00 - 2.9.2018
czwartek 6.9.2018 20:00 - 6.9.2018
piątek 7.9.2018 20:00 - 7.9.2018
sobota 8.9.2018 20:00 - 8.9.2018
niedziela 9.9.2018 20:00 - 9.9.2018

Obrotowa widownia (Český Krumlov)

(Musica da camera e da chiesa)

piątek 21.9.2018 19:00

(Český Krumlov)

(Hausmusik)

sobota 22.9.2018 13:00

Český Krumlov - zamek i pałac (Český Krumlov)

(Andělské dialogy)

sobota 22.9.2018 19:00

(Český Krumlov)

(Barokní ohňostroj a barokní iluminace)

sobota 22.9.2018 21:00

Český Krumlov - zamek i pałac (Český Krumlov)

(Cantiones sacrae)

niedziela 23.9.2018 11:00

(Český Krumlov)

(Antonio Gianettini: Lingresso Alla Giovent di Claudio Nerone)

piątek 21.9.2018 18:00
sobota 22.9.2018 17:00
niedziela 23.9.2018 17:00

Český Krumlov - zamek i pałac (Český Krumlov)

(Krumlovský vodácký maraton)

piątek 13.10.2017  - sobota 14.10.2017
piątek 12.10.2018  - sobota 13.10.2018

Český Krumlov

(Festival vína Český Krumlov)

piątek 27.10.2017  - czwartek 30.11.2017
piątek 26.10.2018  - 30.11.2018

Český Krumlov

Wynik wyszukiwania: 89

nahoru ^ | tisk | komentovat

Viewed 2389 times